info@drmehrnami.com   66933869-66933906 (021)

بهترین روش سفید کردن ناحیه تناسلی

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین روش سفید کردن ناحیه تناسلی

تیرگی ناحیه تناسلی یکی از نگرانی ها و دغدغه ها در میان زنان به شمار می آید و همین امر موجب شده تا سوالاتی ذهن آن ها را درگیر نماید . سوالاتی نظیر: چرا ناحیه تناسلی تیره می شود؟، بهترین روش رفع تیرگی واژن چیست؟، آیا سفید کردن واژن با لیزر ماندگار است؟، آیا سفید کردن واژن با لیزر برگشت پذیر است؟ برای دریافت سوالات خود می توانید با ما همراه باشید ….

پوست برخی از نواحی بدن که جز چین های بدن به شمار می آید به نسبت پوست سایر نواحی بدن تیره تر است . این امر سبب می شود تا اعتماد به نفس فرد در برقراری ارتباط جنسی تاثیر منفی بگذارد، بنابراین افراد به دنبال راهکاری برای روشن سازی ناحیه تناسلی خود هستند .

بهترین روش سفید کردن ناحیه تناسلی

بهترین روش سفید کردن ناحیه تناسلی

علل تیرگی واژن

افزایش سن

یکی از عوامل موثر در تیرگی ناحیه تناسلی افزایش سن است، افزایش سن می تواند موجب تغییرات هورمونی شود که این امر در نهایت موجب تیرگی ناحیه تناسلی می گردد .

پوشیدن لباس های نامناسب تنگ و دارای الیاف مصنوعی

لباس های نامناسب با الیاف مصنوعی و تنگ می تواند موجب جذب رطوبت و ایجاد عرق شود که این امر می تواند موجب ابتلا به تیرگی ناحیه تناسلی شود .

بارداری

بارداری موجب تغییر هورمون در فرد می شود و همین امر می تواند موجب تیرگی ناحیه تناسلی شود .

رطوبت ناحیه تناسلی

ناحیه تناسلی یک ناحیه مرطوب است در صورتی که به هر دلیل رطوبت این ناحیه افزایش یابد میکروب ها در این ناحیه بیشتر شده و همین امر موجب تیرگی این ناحیه می شود .

بیماری ها و ژنتیک

ابتلا به برخی از بیماری ها نظیر سندرم تخمدان پلی کیستیک و بیماری دیابت می تواند موجب ابتلا به این عارضه شود . همچنین ژنتیک یکی از عواملی است که می تواند در ابتلا به این عارضه تاثیر بگذارد .

فعالیت های ورزشی

انجام برخی از فعالیت های ورزشی نظیر سوارکاری و دوچرخه سواری می تواند موجب اصطحکاک و سایش بیشتر این ناحیه شود و همین امر می تواند از عوامل بسیار موثر در ابتلا به این عارضه شود .

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

کدام یک از روش های سفید کردن واژن موثر است ؟

سفید کردن واژن با صابون و کرم های موضعی

کرم های موضعی متفاوتی وجود دارد و تا درجاتی می تواند استفاده از این موارد ناحیه تناسلی را روشن تر کند ولی این روش درمانی موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود . اما استفاده از صابون ها به دلیل آنکه دارای PH می باشد و PH موجود در صابون می تواند در PH ناحیه تناسلی را برهم زند و نه تنها موجب درمان و سفید کردن واژن نمیشود بلکه نتیجه عکس خواهد داشت .

سفید کردن واژن با جوش شیرین

این روش درمانی یکی از سوالات شایع در میان زنان به شمار می آید، که آیا جوش شیرین می تواند در رفع تیرگی ناحیه تناسلی موثر باشد؟ بایستی گفت این روش درمانی هیچ گونه تاثیری بر روی رفع تیرگی ناحیه تناسلی ندارد و اکثر افرادی که پوست حساسی دارند، پوست آن ها بیشتر آسیب خواهد دید و موجب افزایش تیرگی این ناحیه می شود .

سفید کردن واژن با لیزر

بهترین، موثرترین و ماندگارترین روش استفاده از لیزر است، هدف رفع تیرگی واژن با لیزر از بین بردن ملامین پوست است که مسئول رنگ پوست هستند.

بهترین زمان انجام سفید کردن واژن

بهترین زمان سفید کردن ناحیه تناسلی یک هفته پس از اتمام دوران پریود است . در صورتی که فردی به بیماری های نظیر عفونت، تبخال تناسلی و زگیل تناسلی مبتلا می باشد بهتر است جراح زیبایی زنان خود را مطلع سازد و اجازه دهد تا بیماری آن بهبود یابد سپس اقدام به سفید کردن واژن نماید .

کلام آخر

در صورتی که از تیرگی ناحیه تناسلی خود رنج می برید، می توانید جهت معاینه و انتخاب بهترین روش سفید سازی ناحیه تناسلی با دکتر افسانه مهرنامی تماس بگیرید، تا پس از بررسی های لازم بهترین روش درمانی به شما پیشنهاد شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

دکتر افسانه مهرنامی

دکتر افسانه مهرنامی
بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی – فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

پاسخ

4 × 1 =

Call Now Buttonتماس با پزشک