info@drmehrnami.com   66933869-66933906 (021)

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

سرعت علم پزشکی در سال های اخیر نسبت به هر زمان دیگر با موفقیت ها و پیشرفت های بسیاری همراه بوده است، که بدون شک موجب تغییرات شگرفی در حیطه پزشکی و درمان شده ایم، اما با این وجود و کثرت متخصصین زنان و زایمان شناخت بهترین متخصص زنان و زایمان سخت شده است و افراد برای انتخاب یک پزشک گاهی دچار تردیدهای می شوند. از این رو ما قصد داریم شما عزیزان را در شناخت هر چه بهتر یاری رسانیم برای داشتن انتخابی بهتر با ما همراه باشید.

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

وظایف متخصص زنان و زایمان

یک متخصص زنان و زایمان در تمامی زمینه ها و مشکلات مربوط به رحم و تخمدان، ناحیه تناسلی داخلی و خارجی و دهانه رحم و واژن چه از نظر زیبایی و چه هر نوع بیماری در این نواحی را می تواند درمان نمایید. علاوه بر این موارد ناحیه دیگری که یک متخصص زنان و زایمان می تواند به بررسی و درمان بیماری آن بپردازد ناحیه پستان می باشد.

معیارهای بهترین متخصص زنان و زایمان

برای شناخت بهترین متخصص زنان و زایمان توجه به چه معیارهای کمک کننده است؟ هر فرد دارای معیارها و خصوصیات اخلاقی می باشد اما آنچه موجب می گردد تا فرد به عنوان بهترین متخصص به شمار آید، چندین معیار خواهد بود که در ادامه به شرح چند مورد آن می پردازیم.

موقعیت جغرافیایی مطب متخصص زنان و زایمان

با وجود ماشینی شدن زندگی های امروزی و ترافیک های بین شهری افراد سعی دارند تا به پزشکانی مراجعه نمایند تا در محدود جغرافیایی خوبی قرار گرفته باشند و یا در نزدیکی محل سکونت آن ها باشد.

اما جالب است دقت نمایید که توجه به یک معیار و انتخاب آن متخصص یک امر نادرست است لذا سعی نمایید، به تمامی معیارها یک پزشک دقت نمایید.

بیمار محور بودن

مسئولیت پذیر بودن و اولویت داشتن بیمار از مهمترین معیارهای است که در انتخاب یک متخصص زنان و زایمان تاثیر بسزایی دارد. بررسی و درمان مشکلات افراد از ویژگی های است که منجر به جلب رضایت افراد می گردد.

بیمار محور بودن متخصص زنان و زایمان

بیمار محور بودن متخصص زنان و زایمان

 سوابق و تجارب پزشکی

سوابق و تجارب متخصص زنان و زایمان بسیار حائز اهمیت می باشد، زیرا این معیار تاثیر بسزایی در نتیجه درمان خواهد داشت. به همین منظور جز اصلی ترین و مهمترین معیارها به شمار می آید. در صورتی تصمیم داشتید از این در این خصوص آگاهی کسب نمایید می توانید از بیماران تحت درمان آن پزشک و سایت های معتبر پزشکی استفاده نمایید.

آشنایی با تکنولوژی روز پزشکی

همان طور که ذکر کردیم هر روز شاهد پیشرفت های بسیار در حیطه پزشکی هستیم. آشنایی با این متد و به کار گیری آن از اهمیت بالایی برخوردار است. به طوری که استفاده از این متد و دستگاه های جدید در نتیجه درمان بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان، دوره نقاهت آن و نحوه روش جراحی تاثیر گذار است. به همین منظور سعی نمایید به پزشکی مراجعه نمایید که از تکنیک های روز پزشکی استفاده می نمایید.

بهترین زمان مراجعه به متخصص زنان و زایمان

برخی افراد سعی دارند تا می توانند مراجعه خود را به پزشک به تعویق اندازند، اما نکته ای که باید در این بین بیان کنیم این است که اهمال کاری و به تعویق انداختن تشخیص و درمان بیماری می تواند منجر به بروز عوارض جبران ناپذیر برای فرد گردد.

زیرا ممکن است برخی بیماری ها در ابتدا بدون علامت باشند که این امر خود از عوامل پیشرفت بیماری ها می گردد.

اما بهترین زمان برای مراجعه به متخصص زنان و زایمان با توجه به رنج سنی افراد متفاوت می باشد، ولی یک باور غلط وجود دارد که افراد تصور می کنند که دختران نیازی به مراجعه به دکتر زنان ندارند، لذا مراجعه به متخصص زنان و زایمان پس از بلوغ و با شروع دوره قاعدگی الزامی است.

با شروع فعالیت جنسی معاینات، انجام تست پاپ اسمیر، انجام معاینات پستان و بررسی از لحاظ باروری ضروری است و حتما بایستی حداقل به صورت سالانه به پزشک مراجعه نمایید.

اما مراجعه به متخصص زنان و زایمان در دوران بارداری متفاوت می باشد و حداقل ویزیت در بارداری کم خطر و نرمال هشت ویزیت می باشد و ترتیب معاینات پزشکی براساس صلاح دید پزشک تعیین می شود و به طور معمول در ابتدا به صورت ماهانه، سپس چهارده روز یکبار و سپس هر هفته خواهد بود.

مراجعه به متخصص زنان و زایمان در دوران بارداری

مراجعه به متخصص زنان و زایمان در دوران بارداری

مراجعه پزشکی در دوران پس از باروری و یائسگی به صورت سالانه و بررسی و معاینات پستان، رحم و تخمدان و انجام سونوگرافی ها و تست پاپ اسمیر لازم خواهد بود.

تفاوت متخصص زنان و زایمان با ماما

یک لیسانس مامایی تنها به عنوان دستیار یک متخصص زنان و زایمان شناخته می شود تا مراقبت های بارداری صورت گیرد و یک ماما هیچ زمان نمی تواند جراحی های مختلف را انجام دهد و یا تصمیم گیری نمایید که یک باردار می تواند زایمان سزارین یا طبیعی را انجام دهد، به همین منظور یک ماما تنها به عنوان دستیار در کنار یک متخصص زنان و زایمان ظاهر می شود.

راه های ارتباطی با دکتر افسانه مهرنامی: شماره های تماس: ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ – صفحه اینستاگرام: DrAfsanehMehrnami

نکته آخر

متخصص زنان و زایمان تاثیر بسزایی در تشخیص و نتیجه درمان بیماری ها خواهد داشت. لذا با وجود کثرت متخصصین سعی نمایید معیارهای انتخاب یک متخصص را بشناسید تا با آگاهی بیشتر بتوانید به یک پزشک مراجعه نمایید و اقدام به درمان بیماری خود نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ

8 − 7 =

Call Now Button