info@drmehrnami.com   66933869-66933906 (021)

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

یکی از شایعترین و پرطرفدارترین جراحی های زیبایی زنان لابیاپلاستی می باشد، اما با وجود طرفداران بسیار، خیلی از افراد هستند که از انجام این جراحی واهمه دارند و تصور می کنند انجام این جراحی می تواند بر روی میل جنسی آن ها تاثیر بگذارد و آسیب به بافت های بدن آن ها وارد نماید . در صورتی که جراحی لابیاپلاستی هیچ گونه تاثیر منفی بر روی ارگان های بدن نخواهد داشت . به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید …

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

یکی از مواردی که بسیاری از افراد باید به آن توجه نمایند این است که، میزان میل جنسی و به ارگاسم رسیدن در افراد مختلف متفاوت می باشد و لازم به ذکر است که عواملی همچون سن، نقاط حساس، سلامت بافت واژن و جوانسازی واژن می تواند بر روی تمایلات جنسی تاثیر گذار باشد .

عمل لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی است که به منظور زیبایی ظاهر ناحیه تناسلی انجام می شود و تمامی زنان و حتی دختران هم می توانند این جراحی را انجام دهند .

آیا جراحی لابیاپلاستی سبب افزایش میل جنسی می شود ؟

عمل لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی زنان است که می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در فرد شود، زیرا برخی از افراد به دلیل نازیبایی و بدفرمی های ناحیه تناسلی از برقراری رابطه جنسی واهمه داشته و تمایلی به داشتن این رابطه ندارند، در صورتی که دیده شده بسیاری از افراد با انجام این جراحی اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیافتند .

این عمل می تواند موجب کاهش درد در زمان برقراری رابطه جنسی شود زیرا برخی از افراد یک پوست اضافی بر روی ناحیه تناسلی خود دارند که با انجام این جراحی و برداشتن پوست اضافی این امر موجب افزایش میل جنسی می شود .

آیا عمل لابیاپلاستی موجب آسیب به بافت کلیتوریس میشود ؟

لابیاپلاستی عملی است که بر روی لابیاهای بزرگ و کوچک ناحیه تناسلی انجام می شود و هیچ گونه ارتباطی با ناحیه کلیتوریس نخواهد داشت، به همین خاطر این جراحی نمی تواند آسیبی به این ناحیه وارد نماید . اما بهتر است در صورتی که قصد انجام این جراحی را دارید حتما در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت لازم و کافی را داشته باشید تا از بروز مشکلات این چنین پیشگیری نمایید .

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

چکیده ی مطلب

لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی زنان است که با انجام آن می توان قسمت های اضافی و لابیاهای بزرگ را برداشت . معمولا این جراحی بدون درد است و هیچ گونه تاثیر منفی بر روی میل جنسی نخواهد داشت . عمل لابیاپلاستی به دو صورت جراحی و لیزر قابل انجام است که نوع روش جراحی با توجه به شرایط فرد متفاوت می باشد و نمی توان قبل از معاینه حضوری و بررسی های لازم نوع آن را مشخص نمود . لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این روش جراحی می توانید با یک جراح زیبایی زنان خبره مشورت نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر افسانه مهرنامی

دکتر افسانه مهرنامی بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی - فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

پاسخ

4 × 3 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک