info@drmehrnami.com   66933869-66933906 (021)

تزریق چربی به واژن

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

تزریق چربی به واژن

ظاهر دستگاه تناسلی زنان برای اکثر آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد و هر گونه نازیبایی در این ناحیه برای آن ها بسیار ناراحت کننده است و اینکه این عامل سبب می شود تا اعتماد به نفس خود را در رابطه جنسی از دست بدهند . یکی از بهترین متدهای جوانسازی واژن در دنیا تزریق چربی می باشد . چربی یک فیلر طبیعی از بدن خود فرد است که سبب جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی زنان می شود .

تزریق چربی به منظور اصلاح ناقرینگی و کاهش حجم لبهای بزرگ ناحیه تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد . این روش زیبایی در مطب و اتاق عمل قابل انجام است .

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

مدت زمان انجام تزریق چربی به واژن

تزریق چربی شامل یک پروسه چند مرحله ای است به همین منظور مدت زمان انجام تزریق چربی به واژن نسبت به تزریق ژل به واژن کمی طولانی تر خواهد بود، اما لازم به ذکر است، مدت زمان تزریق چربی حدود دو ساعت به طول خواهد انجامید .

تعداد جلسات تزریق چربی به واژن

اکثر افراد بین یک تا سه جلسه تحت درمان قرار می گیرند و این تعداد جلسات با توجه به شدت مشکل فرد متفاوت خواهد بود . معمولا تزریق چربی با فاصله زمانی بین سه تا چهار ماه انجام می شود .

ماندگاری تزریق چربی به واژن

مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به عوامل مختلفی همچون نحوه استخراج چربی و تکنیک تزریق بستگی دارد .  در صورتی که هنگام استخراج چربی از بدن فرد، آسیبی به بافت چربی وارد نشود و چربی پس از آماده سازی به درستی تزریق شود، ماندگاری بیشتری خواهد داشت .

لازم به ذکر است، ماندگاری تزریق چربی به واژن برای افراد مختلف متفاوت می باشد . میزان چربی تزریق شده در مرحله اول به نسبت دیگر مراحل بیشتر خواهد بود زیرا چربی یک فیلر طبیعی است و درصدی از چربی تزریق شده جذب خواهد شد .

مزایای تزریق چربی به واژن

همان طور که گفته شد تزریق چربی یک فیلر طبیعی است به همین خاطر هیچگونه حساسیت و آلرژی برای فرد به همراه نخواهد داشت . همچنین موجب ناهمواری و سفت شدن ناحیه تناسلی نمی گردد و هزینه های این متد زیبایی نسبت به نتیجه آن مقرون به صرفه تر است.

از دیگر مزیت های این روش زیبایی عبارت است از:

  • ماندگاری بالا
  • عدم نیاز به برش و جراحی
  • بدون بخیه در ناحیه تناسلی
  • عدم نیاز به بستری شدن
  • عدم نیاز به بیهوشی و بدون درد و عارضه

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با جراح زیبایی زنان خوب در تهران می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

استفاده از کمپرس سرد به منظور کاهش تورم و درد به مدت ۲۴ ساعت ضروری است .

دوره نقاهت تزریق چربی به واژن حدود دو هفته خواهد بود، در صورتی که توسط جراح زیبایی زنان ماهر انجام شود، نتیجه ی بهتری حاصل می شود .

بهتر است فرد به مدت دو تا سه هفته از برقراری رابطه جنسی بپرهیزد، اما لازم است بدانید این مدت زمان بسته به نظر پزشک و وضعیت بیمار مشخص می شود .

به طور منظم باید بهداشت و نظافت آن ناحیه را رعایت نماید .

در صورت صلاح دید پزشک بهتر است، از آنتی بیوتیک و مسکن استفاده شود که استفاده از این موارد به ندرت اتفاق می افتد .

نتیجه گیری

تزریق چربی به واژن یک روش زیبایی کاملا بدون عارضه است و همراه با زخم و کبودی نخواهد بود . معمولا نتیجه دو هفته بعد از انجام این روش مشخص می گردد و پس از اتمام دو هفته به منظور ویزیت مجدد می توانید به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

دکتر افسانه مهرنامی

دکتر افسانه مهرنامی
بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی – فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

پاسخ

هجده − دوازده =

Call Now Buttonتماس با پزشک