info@drmehrnami.com   66933869-66933906 (021)

سفید کردن واژن

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

سفید کردن واژن

اکثر زنانی که ناحیه تناسلی آن ها تیره است احساس ناراحتی می کنند و این اینکه این عامل سبب می شود تا اعتماد به نفس خود را در رابطه جنسی از دست بدهند . ابتدا باید گفت چین های بدن رنگ آن ها یک تا دو درجه با دیگر قسمت های بدن متفاوت است و این طبیعی است که تا یک حدی تیره باشد .

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

علل تیرگی ناحیه تناسلی

بعضی از عوامل هستند که تیرگی این ناحیه را تشدید می کند مانند: ابتلا به بیماری دیابت، عفونت های مکرر، ورزش های همانند سوارکاری، دوچرخه سواری که باعث فشار به آن ناحیه می شود . همچنین استفاده بیش از حد از لباس های تنگ یا لباس های زیر تنگ، افزایش سن، بارداری های متعدد تمامی این عوامل باعث می شود تیرگی در ناحیه تناسلی ایجاد شود.

تعداد جلسات درمان سفید کردن واژن

اکثر افراد بین یک تا سه جلسه تحت درمان قرار می گیرند به آن رنگ مشهود می رسند، تعداد کمی که از افراد که ناحیه تناسلی آن ها تیره تر است، ممکن است تعداد جلسات بیشتری را نیاز داشته باشند . فاصله بین جلسات حداقل باید یک ماه باشد .

مراقبت های قبل از سفید کردن واژن

در صورتی که فرد اعمالی همانند سولاریوم، وکس، اپلاسیون یا اصلاح با تیغ انجام ندهد .

به منظور کاهش ابتلا به ریسک عفونت بهتر است فرد از لوسیون آنتی باکتریال استفاده نماید.

درمان سفید کردن واژن

درمان های متعددی برای این سفید سازی واژن وجود دارد که عبارت است از:

درمان های موضعی مانند استفاده از کرم ها و صابون های خاص وجود دارد که البته تاثیر زیادی روی از بین بردن تیرگی ندارد و اگر تمایل دارید استفاده کنید باید حتما با پزشک متخصص زنان مشاوره داشته باشید .

موثرترین و دائمی ترین راه درمان تیرگی واژن استفاده از لیزر است . اشعه لیزر سبب می شود تا سلول های ملانین را که مسئول ایجاد رنگ در بدن هستند را مورد هدف قرار می دهد و این سلول ها را از بین می برد و موجب روشن شدن پوست بدن می شود .

در زمان انجام این کار از کرم های بی حس کننده استفاده می شود، در حالی که این روش به هیچ عنوان درد نخواهد داشت اما به منظور پیشگیری از بروز درد از این نوع کرم ها استفاده می نماییم .

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن

بهتر است فرد به مدت سه روز از برقراری رابطه جنسی بپرهیزد .

به طور منظم باید بهداشت و نظافت آن ناحیه را رعایت نماید .

در صورت صلاح دید پزشک بهتر است، از آنتی بیوتیک و مسکن استفاده شود که استفاده از این موارد به ندرت اتفاق می افتد .

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با جراح زیبایی زنان خوب در تهران می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

سوالات متداول سفید کردن واژن

آیا انجام سفید کردن واژن در دختران جوان وجود دارد ؟

یکی از سوالات شایع در بین عموم دختران جوان این است که آیا امکان سفید کردن واژن در آن ها وجود دارد ؟ دختران جوان و باکره می توانند به سفید کردن واژن بپردازند زیرا این روش زیبایی ارتباطی با محل باکرات نخواهد داشت و صدمه ای با آن ناحیه نخواهد زد .

آیا انجام سفید کردن واژن با سایر جراحی های زیبایی وجود دارد ؟

سوالی که سبب شده تا ذهن اکثر افراد را به خود درگیر کند این است که، آیا انجام همزمان جراحی های زیبایی وجود دارد؟ باید گفت امکان انجام جراحی های زیبایی مانند تنگ کردن واژن به صورت همزمان با سفید سازی وجود دارد . لذا افرادی که تمایل دارند می توانند به منظور پیشگیری از اتلاف وقت با مشورت جراح زیبایی زنان به انجام جراحی های زیبایی بپردازند.

نتیجه گیری

سفید کردن واژن یک روش زیبایی کاملا بدون عارضه است و همراه با زخم و کبودی نخواهد بود . معمولا نتیجه دو هفته بعد از انجام این روش مشخص می گردد و پس از اتمام دو هفته به منظور ویزیت مجدد می توانید به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

دکتر افسانه مهرنامی

دکتر افسانه مهرنامی
بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی – فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

پاسخ

یک × 1 =

Call Now Buttonتماس با پزشک