info@drmehrnami.com   66933869-66933906 (021)

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

گستره علم زنان و مامایی بسیار وسیع بوده و از قبل از تولد تا دوره ی سالمندی زنان را شامل می شود .علم پزشکی زنان همانند دیگر رشته های پزشکی دیگر رشد بسیار و چشمگیری داشته است و این تلاش ها و تحقیقات مداوم دانشمندان و محققین بوده است .

امروزه جراحی های زیبایی مربوط به زنان شیوع بسیار زیادی پیدا کرده است . با توجه به اینکه تعداد متخصصین و جراحان زیبایی زنان بسیار زیاد است به همین خاطر شناسایی جراح زیبایی زنان خوب کمی سخت شده است، به همین منظور برای آشنایی و انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان با ما همراه باشید …

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

جراح زیبایی زنان

در فراگیری دانش پزشکی مهمترین نکته، کاربردی بودن مطالب آموخته شده در بالین بیمار می باشد و اگر این اصل ارزشمند نادیده گرفته شود، دانش پژوهان رشته پزشکی از رسیدن به مهمترین هدف خود، که نجات جان بیمار است، باز می مانند . در واقع جراح زیبایی زنان باید شناخت کافی از آناتومی بدن داشته باشد تا بتواند با تشخیص درست خود به درمان و جراحی های زیبایی بپردازد تا از بروز آسیب به سیستم عصبی بدن پیشگیری شود .

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان

مهمترین ویژگی ها که باید در انتخاب جراح زیبایی زنان مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد چندین مورد است که در ادامه به آن می پردازیم .

بیمار محور بودن

یکی از مهم ترین ویژگی های یک جراح زیبایی زنان خوب، بیمار محور بودن آن است . در حقیقت یکی از مواردی که سبب می شود تا فرد تمایل بیشتری برای مراجعه به متخصص زنان داشته باشد در اولویت قرار داشتن خواسته های اوست . پزشک با تمرکز بر روی خواسته های فرد می تواند از انتظارات بیمار مطلع شود اما باید گفت برخی از خواسته های افراد از نظر پزشکی به صلاح او نخواهد بود که در این مواقع بهتر است به منظور پیشگیری از بروز عوارض به صحبت های پزشک گوش دهید .

تجربه و مهارت جراح زیبایی زنان

یکی از مواردی که در انتخاب جراح زیبایی زنان تاثیر بسزایی دارد، تجربه و مهارت اوست . در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی زنان را دارید، بهتر است ابتدا در خصوص تجربه و مهارت جراح اطلاعات لازم و کافی را بدست آورید . جهت اطمینان از سابقه خوب پزشک می توانید از مراجعه کنندگان او اطلاعات کسب نمایید . در حقیقت تجربه و مهارت پزشک در نتیجه جراحی و درمان بسیار موثر خواهد بود .

موقعیت جغرافیایی مطب پزشک

با وجود ترافیک های بین شهری تردد برای افراد کمی سخت شده است و به همین خاطر اکثر افراد تمایل دارند تا از اتلاف وقت خود بکاهند و به متخصصین در موقعیت جغرافیایی منطقه زندگی خود مراجعه نمایند . از دیگر ویژگی های که سبب می شود تا در انتخاب پزشک تاثیر بگذارد در دسترس بودن مطب پزشک برای مراجعه کنندگان است .

شایان ذکر است، تنها اکتفا کردن به موقعیت جغرافیایی در برخی از موارد ممکن است مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد و به افراد غیر متخصص مراجعه نماید، لذا قبل از اقدام به هر انتخابی تمامی ویژگی های یک جراح زنان خوب را در نظر داشته باشید .

 دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره می توانید با جراح زیبایی زنان خوب در تهران به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

آشنایی و استفاده از تکنیک های نوین پزشکی

علم زنان و پزشکی روز به روز در حال گسترش و تحول می باشد و هر روز تکنیک های نوینی در عرصه پزشکی معرفی می گردد و نحوه جراحی ها در حال تغییر است . متخصصین زنان باید با تکنیک های روز پزشکی آشنایی کامل داشته باشند و آن ها را به کار بگیرند.

دکتر افسانه مهرنامی جراح زنان و زایمان و نازایی با به کارگیری از تکنولوژی های پیشرفته در جراحی توانسته به درمان بیماری های زنان و جراحی های زیبایی بپردازد .

هزینه های جراحی زیبایی زنان

عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه جراحی های زیبایی موثر است . به منظور اطلاع از هزینه های جراحی بهتر است مراجعه حضوری داشته باشید و پس از بررسی ها و ارزیابی های لازم میزان هزینه های درمان و جراحی ها مشخص گردد . لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های جراحی زیبایی زنان بهتر است به جراح زیبایی زنان خوب در تهران مراجعه نمایید.

آشنایی با اعمال جراحی زیبایی زنان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی عمل های زیبایی زنان همانند دیگر عمل های زیبایی متقاضیان بسیاری پیدا کرده است . بهتر است این عمل های زیبایی توسط بهترین جراح زیبایی زنان انجام گیرد . گرچه عمل های زیبایی زنان رواج بسیاری پیدا کرده، اما بایستی به متخصصین این حوزه مراجعه شود تا بتوانیم به نتیجه مطلوب تری دست یابیم . در ادامه به شرح برخی از جراحی زیبایی زنان می پردازیم، برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید …

لابیاپلاستی

از میان جراحی های زیبایی زنان لابیاپلاستی جز شایعترین جراحی ها به شمار می آید . معمولا این جراحی بر روی ناحیه تناسلی خارجی انجام می شود و تمامی دختران و زنان در صورت نارضایتی و عدم علاقه به زیبایی ظاهری خود می توانند این جراحی را انجام دهند .

عمل لابیاپلاستی به دو صورت جراحی و لیزر انجام می شود . طی این جراحی مشکلات ظاهری ناحیه تناسلی برطرف می گردد . در واقع با این جراحی می توان شکل و اندازه لابیاها را تغییر دارد، یکی از بهترین روش های کوچک کردن لابیاها و رفع غیرقرینگی عمل لابیاپلاستی است که این جراحی درصد موفقیت بسیار بالایی دارد .

در صورتی که خواهان انجام عمل لابیاپلاستی هستید بهتر است قبل از اقدام به جراحی ابتدا در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت لازم و کافی را داشته باشید و به بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران مراجعه نمایید .

دکتر افسانه مهرنامی

دکتر افسانه مهرنامی

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی یکی دیگر از جراحی های زیبایی زنان است که به منظور رفع گشادی و شلی واژن انجام می گیرد . شل شدن واژن به دلایل مختلفی اعم از زایمان، افزایش سن و … ایجاد می گردد .

پرینورافی

یکی دیگر از جراحی های زیبایی زنان پرینورافی می باشد . پرینه یا میان دوراه دقیقا قسمتی از بدن در میان حفره ورودی واژن تا حفره ورودی مقعد قرار دارد . در صورتی که تمایل به رفع شلی پرینه داشته باشیم عمل پرینورافی بهترین گزینه درمانی به شمار می آید .

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی یکی از بهترین متدهای جوانسازی واژن به شمار می آید . در حقیقت چربی یک فیلر طبیعی است که از بدن شخص متقاضی تهیه می شود و طی فرآیندی چربی از بدن شخص استخراج  شده و پس آماده سازی به ناحیه مورد نظر تزریق می گردد و سبب جوانسازی و زیبایی ناحیه تناسلی می شود . در واقع تزریق چربی به واژن به منظور افزایش حجم لابیاهای ناحیه تناسلی و رفع غیر قرینگی مورد استفاده قرار می گیرد .

سفید کردن واژن

عموما ناحیه تناسلی به نسبت دیگر اعضای بدن کمی تیره تر است و همین امر تاثیر منفی بر روی روابط زناشویی افراد می گذارد . سفید سازی ناحیه ژنیتال یک روش کاملا بدون درد و عارضه است و نتیجه درمان پس از دو هفته مشخص می گردد و بعد از این دوره زمانی بهتر است فرد توسط جراح زیبایی زنان مورد معاینه و بررسی قرار گیرد . یکی از بهترین روش های سفید کردن واژن استفاده از لیزر می باشد .

کلام آخر

هدف از این مقاله آشنا شدن مخاطبین با ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می باشد . امید داریم خواننده با ویژگی های جراح زنان و مسائل مربوط به آن آشنا شده و بتواند قبل از بروز مشکلات و عوارض ناشی از جراحی ها و درمان بیماری های زنان انتخاب درستی داشته باشد . در صورت داشتن سوالاتی در خصوص جراحی زیبایی زنان می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر افسانه مهرنامی

دکتر افسانه مهرنامی بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی - فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک