بهترین دکتر زنان برای درمان عفونت

از بیماری های شایع در میان زنان عفونت واژن و دستگاه ادراری می باشد، که موجب نگرانی آن ها شده است . با وجود پیشرفت های بسیار درمان بیماری عفونت زنان به سادگی انجام خواهد شد و اما لازمه ی تشخیص دقیق و درست می باشد .

لازم است بدانید تجربه و مهارت متخصص زنان و زایمان از مهمترین عوامل در نتیجه درمان خواهد بود، به همین منظور قبل از آنکه به پزشک مراجعه نمایید حتما یک شناخت کامل از دکتر زنان خود داشته باشید و سپس اقدام به درمان نمایید .

بهترین دکتر زنان برای درمان عفونت

بهترین دکتر زنان برای درمان عفونت

بررسی تمامی عفونت های زنانه و راه های درمان آن

عفونت زنان یکی از بیماری های شایع است که تمامی بانوان حداقل یک بار به این بیماری مبتلا شده اند، وجود برخی باکتری ها و عدم رعایت بهداشت از عواملی است که سبب ابتلا به این بیماری را افزایش می دهد . در این زمان به جای داشتن هر گونه استرس بهتر است به یک متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید تا با روش های درمان بیماری عفونت زنان آشنا شوید .

انواع عفونت های ناحیه تناسلی

برخی از باکتری ها می تواند زمینه ابتلا به بیماری عفونت زنان را فراهم کند که این نوع عفونت ها دارای انواع خاصی می باشد که عبارت است از : کاندیدیاز، تریکومونیاز و واژینوباکتریال می باشد .

عفونت کاندیدیاز

بدن دارای قارچ های مختلفی می باشد که همین امر از عوامل ایجاد ابتلا به عفونت کاندیدیاز می شود، زیرا این عفونت یک نوع عفونت قارچی است .

عفونت کاندیدیاز با علائمی همچون خارش پوستی، درد در زمان مراقبت، ترشحات واژن و سوزش ادرار همراه می باشد .
لازم است بدانید وجود برخی از بیماری ها و مصرف برخی از داروها می تواند زمینه ساز ابتلا به این بیماری شود . در صورت مشاهده هر گونه علائم بهتر است بدون اتلاف به متخصص زنان مراجعه نمایید و از درمان های خودسرانه بپرهیزید .

عفونت تریکومونیاز

از عوامل اصلی ابتلا به عفونت تریکومونیاز وجود انگل می باشد . در صورتی که فردی با یک شریک جنسی مبتلا به انگل رابطه جنسی برقرار کند احتمال مبتلا شدن به این بیماری در آن زیاد می باشد .

درمان بهتر است در هر دو فرد به صورت همزمان انجام شود، در واقع درمان از طریق مصرف داروها میسر می باشد . به طور معمول این بیماری با علائمی همچون ترشح، سوزش ادرار، داشتن رابطه جنسی دردناک و التهابات پوستی همراه خواهد بود .

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

عفونت واژینوزباکتریال

عفونت واژینورباکتریال شایعترین عفونت زنان که بدون علامت است و این بیماری می تواند به دلیل وجود برخی باکتری ها در ناحیه تناسلی ایجاد شود .

رعایت نکردن اصول بهداشتی و خشک نگه نداشتن ناحیه تناسلی موجب می شود تا زمینه ابتلا به باکتری و عفونت واژینوزباکتریال افزایش یابد . لذا سعی نماید از لباس های مناسب استفاده نماید و در صورت داشتن علائمی همچون خونریزی و درد در زمان برقراری رابطه جنسی به یک متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید .

عفونت های ادراری

به طور معمول عفونت ادراری به دو شکل مثانه و کلیه نمایان می شود و شایعترین نوع عفونت ادراری عفونت مثانه است . در واقع عفونت مثانه با نام سیستیت ساده و عفونت کلیه با نام پیلونفریت شناخته می شود . به طور معمول این نوع عفونت با علائمی همراه است اما لازم است بدانید که علائم و نشانه های عفونت مثانه با عفونت کلیه با یکدیگر متفاوت می باشد . معمولا علائم عفونت مثانه به صورت؛ درد زیر شکم و کمر، دفع ادرار با درد و تکرر ادرار خواهد بود و علائم عفونت کلیه به صورت؛ تب، حالت استفراغ و تهوع، درد پهلو و ادرار خونی می باشد .

کلام آخر

درمان عفونت واژن با توجه به نوع عفونت و وضعیت بیمار متفاوت می باشد . با رعایت بهداشت و مشاوره های متخصص زنان می توانید از ابتلا به بیماری عفونت زنان پیشگیری نمایید، لذا مراجعه به پزشک و چکاپ های دوره ای را فراموش نکنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

دکتر افسانه مهرنامیمشاهده نوشته ها

دکتر افسانه مهرنامی بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی - فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسواتس آپ