جراحی زیبایی واژینوپلاستی

جراحی های زیبایی زنان از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی به شمار می آید؛ زیرا تغییر شکل ناحیه تناسلی یکی از نگرانی های بانوان می باشد که می تواند بر روی مسائل جنسی آن ها تاثیرات منفی بگذارد .

یکی از جراحی های زیبایی زنان، واژینوپلاستی می باشد که به منظور جوانسازی ناحیه تناسلی و زیبایی انجام می گردد . واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن بهترین روش جراحی به منظور درمان عضلات ضعیف شده لگن می باشد .

جراحی زیبایی واژینوپلاستی

جراحی زیبایی واژینوپلاستی

دلایل گشادی واژن

ناحیه تناسلی به دلایل مختلفی اعم از: افزایش سن، زایمان، کاهش وزن و … دچار گشادی می شود . اما لازم است بدانید که گشادی واژن خود می تواند منجر به بروز مشکلاتی همانند کاهش میل جنسی و بی اختیاری ادرار شود .

کاندید عمل واژینوپلاستی

معمولا افرادی با مشکلات زیر کاندید مناسبی برای عمل واژینوپلاستی خواهند بود . در ادامه به شرح این عوامل می پردازیم …

  • زایمان طبیعی
  • بانوان ورزشکار حرفه ای
  • نقص ساختار واژن و بافت عضلانی
  • مشکلات مادرزادی و ارثی

دوره نقاهت پس از واژینوپلاستی

دوره نقاهت جراحی های زیبایی زنان با توجه به نوع جراحی و روش آن متفاوت می باشد . به طور معمول دوره نقاهت جراحی ها حدود یک تا دو ماه خواهد بود .

روش های واژینوپلاستی

روش واژینوپلاستی به دو صورت جراحی و لیزر قابل انجام است .

واژینوپلاستی به روش جراحی حدود یک تا دو ساعت تحت بیهوشی عمومی در اتاق عمل قابل انجام است . در صورتی که واژینوپلاستی با لیزر یک روش کم تهاجمی بوده و در مدت زمان بسیار کوتاه بدون بیهوشی عمومی و در مطب پزشک انجام می گردد .

واژینوپلاستی با لیزر به نسبت جراحی، سبک تر بوده و در این روش نیازی به زدن بخیه نیست و معمولا در جراحی های زیبایی با لیزر خونریزی اتفاق نمی افتد و هماتوم پس از جراحی بسیار کم خواهد بود .

عوارض واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یک جراحی کاملا بدون عارضه است و این جراحی همانند دیگر جراحی های زیبایی زنان دارای برخی از عوارض جانبی نظیر التهاب خواهد بود، اما لازم به ذکر است، این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

گاهی اوقات در زمان انجام جراحی عوارضی همچون تنگ کردن بیش از حد ناحیه تناسلی به وجود می آید که این عارضه در واقع به دلیل خطای جراح زیبایی زنان رخ می دهد . لذا برای پیشگیری از بروز چنین عوارضی بهتر است در انتخاب جراح زیبایی زنان خود دقت لازم و کافی را داشته باشید.

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

هزینه جراحی زیبایی زنان

هزینه انجام جراحی زیبایی زنان با توجه به روش جراحی و دستمزد پزشک متفاوت خواهد بود . برخی از جراحی های زیبایی زنان را می توان به صورت همزمان با یکدیگر انجام داد در این صورت هزینه جراحی متفاوت خواهد بود . لازم به ذکر است، هزینه انجام عمل واژینوپلاستی را قبل از معاینه و بررسی های لازم نمی توان مشخص نمود . لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با یک جراح زیبایی زنان مشورت نمایید .

کلام آخر

واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن یکی از پرطرفدارترین روش های جراحی زیبایی زنان است . با پیشرفت علم و تکنولوژی و استفاده از دستگاه های لیزر به منظور درمان و جراحی های زیبایی می توان بدون هیچ گونه آسیبی به بافت بدن به زیبایی و درمان بیماری ها پرداخت . لذا در صورتی که خواهان انجام جراحی واژینوپلاستی هستید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با یک جراح زیبایی زنان خوب در تهران مشورت نماید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

دکتر افسانه مهرنامیمشاهده نوشته ها

دکتر افسانه مهرنامی بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی - فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسواتس آپ