info@drmehrnami.com   66933869-66933906 (021)

جراحی های همزمان زیبایی زنان

به طور کلی جراحی های زیبایی زنان به مجموعه اقدامات درمانی و زیبایی گفته می شود که در ناحیه واژن انجام می شود و منظور از این جراحی های زیبایی بهبود وضعیت ظاهری و رفع مشکلات ناحیه تناسلی در رابطه جنسی می باشد. همچنین می توان جراحی همزمان زیبایی زنان را نیز انجام داد.

از سوی دیگر جراحی های زیبایی تنوع و تعدد بسیاری دارند و هر کدام از آنها در زمان های مختلفی و به منظور بهبود بخشی از مشکلات واژینال به کار گرفته می شوند.

برای مثال زنانی که در ناحیه لابیاها مشکل دارند از طریق جراحی لابیاپلاستی به رفع مشکل خود می پردازند و زنانی که دچار گشادی واژن یا افزایش حالت ارتجاعی واژن شده اند می توانند از انواع روش هایی که تحت عنوان تنگ کردن واژن شناخته شده اند کمک بگیرند.

جراحی های همزمان زیبایی زنان

اکثریت زنان تمایل دارند مشکلات ناحیه تناسلی خود را به صورت همزمان برطرف نمایند از این رو سوالی که پرسیده می شود آیا امکان انجام جراحی های زیبایی به صورت همزمان امکان پذیر است؟

در ادامه به جراحی های زیبایی زنان که به صورت همزمان قابل انجام است می پردازیم برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

جراحی های همزمان زیبایی زنان

جراحی های همزمان زیبایی زنان

جراحی لابیاپلاستی همزمان با سایر اعمال زیبایی

جراحی لابیاپلاستی یکی از اعمال جراحی زیبایی زنان است که به منظور رفع مشکلات لابیاها انجام می گردد. این روش زیبایی به دو صورت جراحی و لیزر قابل انجام است که انتخاب روش آن بسته به شرایط فرد می باشد.

یکی از اعمال جراحی زیبایی که می توان با لابیاپلاستی به صورت همزمان انجام داد، جوانسازی واژن می باشد. بدین صورت که ابتدا جوانسازی صورت گیرد سپس جراحی لابیاپلاستی انجام شود. در حالت کلی انجام این دو عمل زیبایی به طور همزمان بلامانع است و زنان می توانند از نتایج آنها بهره مند شوند.

همچنین انجام تزریق ژل به واژن به صورت همزمان لابیاپلاستی با لیزر قابل انجام است ولی انجام جراحی های زیبایی خارجی ناحیه تناسلی بهتر است با لابیاپلاستی انجام نگردد.

تنگ کردن واژن همزمان با سایر اعمال زیبایی

در صورتی که فرد به دلایل مختلف دچار شلی و گشادی واژن شده است می تواند اقدام به انجام جراحی تنگ کردن واژن نمایید. یکی از اعمال جراحی که می توان به صورت همزمان با تنگ کردن واژن انجام داد، جراحی لابیاپلاستی می باشد.

یکی دیگر از اعمال زیبایی که جراح زیبایی زنان می تواند در طول جراحی ترمیم و جوانسازی ناحیه تناسلی انجام دهد، تزریق چربی به واژن می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از ابزارهای مختلف می توان با استفاده از لیزر به طور همزمان ، عمل جراحی لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن را انجام داد. با استفاده از لیزرهایی که این درمان ها و اعمال زیبایی را انجام می دهند، ترمیم لابیاها به همراه تنگی واژن در یک جلسه به صورت همزمان انجام می شود.

جراحی پرینورافی با سایر اعمال زیبایی

پرینورافی از دیگر جراحی های زیبایی زنان است که در مناطق خارجی واژن و ناحیه پرینه زنان ( حدفاصل مقعد و واژن) قابل انجام است.

در حالت کلی زنانی که هم در ناحیه لابیاها و هم در ناحیه پرینه با مشکل روبرو هستند می توانند این دو جراحی را با هم و در طی یک مرحله انجام دهند. در هر دو جراحی می توان از لیزر استفاده نمود و شاهد نتایج بسیار خوبی بود.

سفید کردن ناحیه تناسلی با سایر اعمال زیبایی

تیرگی واژن از جمله مشکلاتی است که طیف گسترده ای زنان و دختران با آن روبرو هستند، که از این رو جهت بهبود وضعیت ظاهری ناحیه تناسلی می توان با استفاده از لیزر اقدام به سفید سازی واژن نمود.

به طور عمده اعمال مختلفی که با هدف تنگ کردن واژن انجام می شود با لیزر ها قابل انجام هستند. در این روند پزشکان می توانند با بکار گیری انواع لیزر ها علاوه بر اینکه بر کاهش کشسانی بافت داخلی واژن تاثیر بگذارند و همچنین می توان به صورت همزمان با استفاده از لیزر به روشن سازی ناحیه تناسلی پرداخت.

عمل جراحی زیبایی واژن مانند جوانسازی ناحیه تناسلی را می توان همزمان با عمل جراحی زیبایی دیگر مانند روشن سازی و سفید کردن واژن انجام داد.

کاهش تراکم رنگدانه های اطراف واژن این نتیجه را درپی خواهد داشت که تیرگی پوست اطراف واژن از بین رفته و پوست سفید تر شود. در نهایت مزیت این کار افزایش اعتماد به نفس زنان و افزایش جذابیت های جنسی زنان است.

هزینه جراحی همزمان زیبایی زنان

هزینه جراحی زیبایی زناان با توجه به اعمال جراحی که به صورت همزمان انجام می شوند، تعیین می گردد. عمل های جراحی مانند لابیاپلاستی، واژینورافی، تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی، روشن سازی و سفید کردن واژن و سایر اعمال زیبایی و درمانی ناحیه تناسلی هر کدام هزینه مخصوص به خود را دارند. همچنین امکان انجام همزمان عمل های جراحی درمانی مانند میوکتومی یا برداشتن فیبروم های رحم ، هیستروکتومی یا برداشتن رحم و یا برداشتن کیست های تخمدان  و… با برخی از عمل های جراحی وجود دارد.

همچنین قیمت و هزینه عمل جراحی زیبایی زنان به میزان مهارت و تجربه پزشک، بیمارستان یا کلینیکی که عمل انجام می شود و نوع عمل بستگی دارد. به هیچ عنوان قبل از مشاوره با پزشک امکان تخمین هزینه وجود ندارد. زیرا ابتدا جراح متخصص زیبایی و زنان و زایمان باید فرد را معاینه کند و سپس با توجه به شرایط فرد هزینه نهایی را اعلام نماید.

نکته آخر

در نوشتاری که گذشت تمامی تلاش مان بر این نقطه معطوف بود که انواع جراحی های زیبایی زنان که امکان انجام همزمان آنها وجود دارد را معرفی کنیم.

البته سایر جراحی های زیبایی همزمان وجود دارند که کمتر شایع هستند و از ذکر آنها صرف نظر کردیم.

مهم ترین توصیه ای که خواهیم داشت این است که انجام همزمان چند جراحی زیبایی نیازمند مهارت و توانمندی های علمی و عملی قابل توجهی است.

از این رو اگر درصدد انجام چند جراحی به طور همزمان هستید حتما به جراح زیبایی زنان با تجربه مراجعه کرده و بعد از این که مشاوره های لازم را دریافت کردید تصمیم گرفته و در این مسیر گام بردارید.

راه های ارتباطی با دکتر افسانه مهرنامی:

شماره های تماس: ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹

صفحه اینستاگرام: DrAfsanehMehrnami

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

در صورتی که سوالی در زمینه انجام عمل های جراحی زیبایی و درمانی زنان دارید می توانید با دکتر افسانه مهرنامی متخصص و جراح زیبایی و زنان زایمان در انتهای همین مقاله بخش نظرات آن را مطرح کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دکتر افسانه مهرنامی

دکتر افسانه مهرنامی بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی - فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک