info@drmehrnami.com   66933869-66933906 (021)

لیفت واژن با نخ چگونه است؟

لیفت واژن با نخ

کشش و میل به زیبایی یک امری ذاتی است. در حقیقت احساس زیبایی لذت بخش می باشد، اما جالب است بدانید زیبا بودن و تمایل به زیبایی یک حس بسیار دلرباست، ولی آنچه علاوه بر زیبایی اهمیت بالایی دارد سلامت زنان می باشد.

سلامت و زیبایی ناحیه تناسلی همانند صورت برای هر بانوی بسیار حائز اهمیت می باشد و هر نوع مشکل زیبایی در این ناحیه می تواند بر روی اعتماد به نفس جنسی فرد تاثیر بگذارد و روابط سکشوال او را تحت شعاع قرار دهد.

ناحیه تناسلی متشکل از دو بخش داخلی و خارجی می باشد که این ناحیه همانند هر ناحیه دیگر بدن تحت تاثیر عواملی همانند افزایش سن، روابط جنسی و زایمان دچار شلی ناحیه تناسلی شوند. البته راه های مختلفی برای درمان شلی این ناحیه وجود دارد که عبارت است از: جراحی، لیزر و نخ های لیفتینگ می باشد.

شایان ذکر است، انتخاب روش زیبایی واژن و جوانسازی ناحیه تناسلی بسته به شرایط فرد و صلاح دید متخصص زنان و زایمان تعیین می گردد.

لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ یک روش زیبایی بسیار پرطرفدار و کم تهاجمی است. در حقیقت نخ های واژن دارای انواع مختلفی می باشد، به طور معمول دو نخ به منظور لیفت وجود دارد. یک نوع آن تنها به منظور لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرد و نوع دیگر از این نخ ها علاوه بر لیفت، حالت فنری داشته و می تواند موجب حجم دهی ناحیه تناسلی شود.

آنچه بسیار حائز اهمیت است، اینکه لیفت واژن با نخ بر روی نواحی لابیاها و ناحیه پرینه مورد استفاده قرار می گیرد.

خاصیت نخ های لیفتینگ

نخ های لیفت، نخ های مخصوصی هستند که به منظور لیفتینگ و کشیدگی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این نخ ها قابل جذب بوده و در سطح آن ها خارهای وجود دارد که در زمان استفاده از این نخ ها و ورود به زیر پوست، این خار ها کمک می نمایید تا به بافت های اطراف ناحیه تناسلی متصل گردد و سبب ایجاد حالت لیفتینگ شود.

مزیت نخ های لیفتینگ

نخ های لیفتینگ دارای مزیت های بسیار زیادی اند که از مهمترین مزیت های این روش زیبایی عدم نیاز به بیهوشی عمومی و انجام آن تنها با بی حسی موضعی می باشد.

همچنین این روش زیبایی با ماندگاری بالایی همراه می باشد.

دوره نقاهت لیفت واژن بسیار کوتاه بوده و پس از آن فرد نیازی به استراحت نخواهد داشت.

لیفت واژن بدون هیچ گونه خونریزی انجام می شود و نخ ها قابل جذب می باشند.

نخ های لیفتینگ علاوه بر لیفت می تواند موجب حجم دهی ناحیه تناسلی شود.

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

مراقبت های بعد از لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ نیاز به مراقبت های خاصی پس از انجام آن وجود ندارد، فرد پس از انجام این روش زیبایی می تواند بلافاصله به انجام فعالیت های روزمره خود بازگردد.

گاهی اوقات احتمال دارد که فرد نیاز به مصرف آنتی بیوتیک داشته باشد، البته بهتر است مصرف هر گونه دارویی با تجویز متخصص زنان و زایمان انجام شود.

یکی از مهمترین عواملی که باید پس از لیفت واژن با نخ رعایت شود، زمان مناسب تماس جنسی می باشد. پس از لیفت واژن با نخ بهتر است به مدت شش هفته از برقراری رابطه جنسی اجتناب ورزید.

در حقیقت دلیل به تعویق انداختن رابطه جنسی پس از این روش زیبایی، جذب نخ های لیفت و حداکثر اثر در این فاصله زمانی می باشد.

تفاوت حجم دهی با نخ و فیلر ها در چیست؟

همان طور که می دانید، حجم دهی از طریق نخ، فیلر و چربی امکان پذیر است. اما تفاوت این روش ها در حجم دهی در مدت زمان ماندگاری آن ها می باشد.

طول مدت ماندگاری حجم دهی با فیلر و چربی حدود هشت تا نه ماه خواهد بود، در صورتی که این بازه زمانی با نخ بیشتر بوده و حدود یکسال و نیم ماندگاری خواهد داشت.

مراقبت های قبل از لیفت واژن با نخ

یکی از مهمترین مراقبت های لازم که قبل از هر روش زیبایی الخصوص لیفت واژن با نخ باید رعایت شود، معاینه و بررسی های لازم می باشد. زیرا معاینات فیزیکی کمک می نمایید تا در صورت وجود هر نوع بیماری زنان در ابتدا اقدامات درمانی در زمینه آن بیماری و مشکل زنان صورت گیرد، سپس لیفت واژن با نخ را انجام دهید.

از مهمترین مراقبت های قبل از لیفت واژن با نخ انجام تست پاپ اسمیر می باشد. همچنین قبل از اقدام به لیفتینگ در صورت وجود هر گونه بیماری بهتر است پزشک خود را مطلع سازید.

هزینه لیفت واژن با نخ

هزینه هر روش و جراحی زیبایی زنان به ویژه لیفت واژن با نخ به عوامل مختلفی بستگی دارد. بدون شک آنچه در میزان هزینه لیفت واژن با نخ تاثیر بسزایی دارد، نوع نخ های لیفتینگ می باشد. لذا قبل از بررسی های لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود. به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه لیفت واژن با نخ به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید.

کلام آخر

گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی به وجود آید که سلامتی و زیبایی زنان را تحت شعاع قرار دهد، در چنین مواقعی بهترین گزینه یافتن سلامتی و در عین حال زیبایی است. اما احتمال آن وجود دارد که افراد با مراجعه به یک فرد غیر متخصص سلامتی و زیبایی خود را به خطر اندازند، لذا توصیه می شود قبل از هر گونه اقدام زیبایی و درمانی حتما به یک جراح زیبایی زنان خبره در این زمینه مشورت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر افسانه مهرنامی

دکتر افسانه مهرنامی بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی - فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک