تزریق چربی به واژن

تزریق چربی از شایع ترین روش های جوانسازی واژن به شمار می آید. یکی از ساده ترین روش های جوانسازی و زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی این روش می باشد. زیبایی و ظاهر ناحیه تناسلی برای اکثر بانوان حائز اهمیت می باشد و هر گونه بدفرمی و نازیبایی سبب می شود تا بر روی اعتماد به نفس در زمان برقراری رابطه جنسی از دست بدهد.

ناحیه تناسلی از دو قسمت داخلی و خارجی تشکیل شده است، که ناحیه تناسلی خود متشکل از چند قسمت می باشد. عوامل زیادی می تواند بر روی زیبایی ناحیه تناسلی خارجی تاثیر بگذارد. در این مقاله قصد داریم در مورد زیبایی ناحیه تناسلی خارجی با کمک تزریق چربی بپردازیم، برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

چربی یک فیلر طبیعی از بدن خود فرد است که از نواحی مختلف بدن نظیر پهلوها، شکم، ران، برداشته می شود. چربی استخراج شده طی فرآیند آماده سازی می شود و به ناحیه مورد نظر تزریق می گردد. لازم به ذکر است، نحوه استخراج چربی و تزریق به ناحیه مورد نظر بسیار حائز اهمیت می باشد، در صورتی که چربی به درستی استخراج شود و آسیبی به بافت چربی وارد نشود ماندگاری تزریق چربی بیشتر خواهد شد.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی برای چه افرادی مناسب نیست ؟

تزریق چربی به واژن در دوران بارداری و شیردهی بهتر است صورت نگیرد . همچنین افرادی که به عفونت و زگیل تناسلی مبتلا هستند بهتر است ابتدا به درمان بیماری های خود بپردازند، سپس به انجام این روش زیبایی اقدام نمایند . افرادی که دچار ضعف ایمنی بدن هستند، فرد مناسبی برای انجام این روش نخواهند بود .

مدت زمان انجام تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به دلیل اینکه طی دو مرحله انجام می شود به نسبت تزریق ژل به واژن مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید . مدت زمان انجام این فرآیند حدود یک تا دو ساعت به طول خواهد انجامید .

عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن

چربی یک فیلر طبیعی است لذا هیچگونه عارضه خاصی را برای فرد به همراه نخواهد داشت، اما تزریق چربی به واژن همانند دیگر روش های زیبایی دارای عوارض احتمالی خواهد بود که این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود . این عوارض احتمالی نظیر: تورم، التهاب و کبودی خواهد بود .

دکتر افسانه مهرنامی جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران می توانید با شماره های ۶۶۹۳۳۹۰۶ – ۶۶۹۳۳۸۶۹ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر افسانه مهرنامی مراجعه کنید .

برای تزریق چربی به واژن به چه کسانی مراجعه کنیم ؟

زمانی که خواهان انجام این روش زیبایی هستید بهتر است به جراح زیبایی زنان متبحر مراجعه نمایید، زیرا جراح زیبایی زنان نقش بسزایی در نتیجه جراحی خواهد داشت و شناخت جراح از آناتومی ناحیه تناسلی در روند جراحی بسیار موثر خواهد بود .

هزینه ی تزریق چربی به واژن

یکی از سوالات شایع در میان افرادی که خواهان انجام این روش جوانسازی واژن هستند این است که، هزینه تزریق چربی به واژن چقدر است؟

شایان ذکر است، هزینه تزریق چربی به واژن قبل از معاینه و بررسی های لازم توسط جراح زیبایی زنان را نمی توان مشخص نمود، زیرا هزینه انجام این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد . لذا بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با یک پزشک مشورت نمایید .

کلام آخر

در صورتی که خواهان زیبایی ناحیه تناسلی خود هستید و تمایلی به انجام جراحی ها ندارید، چربی به دلیل طبیعی بودن آن هیچگونه عارضه ای را برای فرد به همراه نخواهد داشت .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید.

دکتر افسانه مهرنامیمشاهده نوشته ها

دکتر افسانه مهرنامی بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی - فارغ التحصیل ازدانشکده علوم پزشکی ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسواتس آپ